Pytania

Najczęściej zadawane pytania

Wysyłki realizujemy za pomocą usług kurierskich DPD oraz Poczty Polskiej. Przesyłki pakowane są w bezpieczne koperty. Zamówienia realizowane są na bieżąco w ciągu 24 – 72 godziny od momentu zaksięgowania środków na koncie.

Formy wysyłki do wyboru:

  • kurier 16,00 zł
  • list polecony ekonomiczny – 8,50 zł
  • paczka pocztowa ekonomiczna – 8,50 zł
  • list polecony priorytetowy – 11,00 zł
  • paczka pocztowa priorytetowa – 11,00 zł

Na początku możesz bez zobowiązań obejrzeć cały nasz asortyment wraz ze wszystkimi opisami. Jeśli zdecydujesz się na dany artykuł, musisz się zarejestrować. W tym celu niezbędny jest adres e-mail oraz utworzone przez Ciebie hasło. Oprócz tego potrzebujemy Twój adres, na który zostanie wysłana paczka. Możesz podać również numer telefonu, abyśmy mogli szybko się z Tobą skontaktować w razie pytań.

Realizacja zamówienia rozpoczyna się momencie potwierdzenia rezerwacji produktu. O potwierdzeniu klient informowany jest w e-mailu. W przypadku braku potwierdzenia, zamówienie nie zostanie zrealizowane. O przekazaniu paczki do wysyłki, klient informowany jest e-mailowo. Większość zamówień realizujemy w ciągu 24 – 72 godziny od momentu ich potwierdzenia. W szczególnych przypadkach realizacja zamówienia może przedłużyć się do siedmiu dni roboczych.

Ważne!!! Mimo dołożenia wszelkich starań w bezpieczny sposób pakowania naszych przesyłek prosimy o sprawdzenie w obecności listonosza lub kuriera stanu przesyłki. W przypadku uszkodzenia lub niezgodności zamówienia z dostarczonym towarem prosimy o nie przyjmowanie przesyłki i niezwłoczny kontakt z biurem obsługi klienta
Xpose Fashion tel. 888-030-699.

www.xposefashion.pl zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia z przyczyn technicznych lub wyczerpania zapasów magazynowych.


Rozmiary niektórych marek i modeli mogą różnić się od typowych rozmiarów. Jeśli wiemy, że dana marka lub konkretny model ma rozmiar większy bądź mniejszy niż standardowy, informacja ta znajduje się w opisie produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy produkt posiadał szczegółowe wymiary. Są one zwyjkle mierzone na płasko.