Płatności i dostawa

Płatności

Ceny Towarów podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Klient ma możliwość uiszczenia ceny:

a.) przelewem na numer konta bankowego:

ING Bank Sląski S.A.

33 1050 1520 1000 0091 3065 6599

Xpose Fashion Patrycja Papis

ul. Czarnkowska 42

64-600 Oborniki

b.) bezpłatnie płatnością w systemie:

System Transferuj.pl umożliwia zapłatę przy pomocy ponad 40 kanałów płatności! Przelewy można dokonywać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Od banku zależy, czy księguje przelewy wewnętrzne natychmiast, całą dobę, czy tylko w określonych godzinach.

Darmowa Dostawa

 

Darmowa dostawa przysługuje Klientom którzy złożą zamówienia o łącznej wartości min. 250 zł. Dotyczy tylko i wyłącznie przesyłek na terenie kraju gdzie świadczymy usługi. 

 

Jak dostarczamy?

 

U NAS NIE CZEKASZ TYGODNIAMI NA SWOJE ZAMÓWIENIE - Staramy się aby nasze paczki docierały do klientów w jak najkrótszym czasie, przy zachowaniu możliwie jak najniższych cen za wysyłkę. 

Paczki wysyłamy na dwa sposoby: 

Firmą kurierską lub Pocztą Polską. Firma kurierska dostarcza przesyłki zazwyczaj na drugi dzień roboczy po dokonaniu wysyłki z naszego magazynu. Jest to czas przewidywany, a nie gwarantowany przez firmy wykonujące usługi przewozowe. Przesyłki wysyłamy codziennie od poniedziałku do piątku.


Ważna informacja:

Czas realizacji zamówienia = czas przygotowania zamówienia do wysyłki + czas dostawy firmy transportowej. Paczki wysyłamy do 72h od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie (przedpłata) lub po potwierdzeniu.

Prosimy w tytule dokonywanego przelewu podać numer zamówienia. Pozwoli to na sprawne zakończenie procesu zamówienia oraz weryfikację płatności. Zamówienie zostanie zrealizowane przez naszą firmę po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Kurier:

- koszt przesyłki kurierskiej to jedynie 16,00 zł
- towar dostarczany przez kuriera jest wyłącznie w dni robocze bez sobót
- zmiana adresu dostawy możliwa jest wyłącznie przed wysyłką zamówienia
- jeśli odbiorca nie będzie w domu kurier pozostawi awizo. Kurierzy nie mają obowiązku kontaktu telefonicznego z klientem, podejmą dwie próby doręczenia
- w przypadku dwukrotnej nieobecności awizowaną paczkę można odebrać w najbliższym oddziale firmy kurierskiej

 Poczta Polska:

- Czas dostarczenia przesyłek ekonomicznych to D+3 czyli dzień nadania + maxymalnie 3 dni robocze według informacji zawartych na stronie Poczty Polskiej. Czas dostarczenia przesyłek priorytetowych to D+1 czyli dzień nadania + 1 dzień roboczy.

Śledzenie przesyłek możliwe jest na stronie http://sledzenie.poczta-polska.pl

Przesyłki pakowane są w bezpieczne koperty. Zamówienia realizowane są na bieżąco w ciągu 24 – 72 godziny od momentu zaksięgowania środków na koncie. Formy wysyłki do wyboru:

- list polecony ekonomiczny - 8,50 zł
- list polecony priorytetowy –  11,00 zł
- paczka pocztowa ekonomiczna – 8,50 zł
- paczka pocztowa priorytetowa – 11,00 zł

Działamy tylko i wyłącznie na terytorium Polski.

Mimo dołożenia wszelkich starań w bezpieczny sposób pakowania naszych przesyłek prosimy o sprawdzenie w obecności listonosza lub kuriera stanu przesyłki. W przypadku uszkodzenia lub niezgodności zamówienia z dostarczonym towarem prosimy o nie przyjmowanie przesyłki i niezwłoczny kontakt z biurem obsługi klienta Xpose Fashion tel. 888-030-699 lub sklep@xposefashion.pl .